Koç Burcu Kadını Burç Uyumu

Koç burcu kadını ve koç erkeği aşk uyumu

Koç burcu kadını ile Koç burcu erkeği farklı düşüncelere sahiptir, ancak bu konuda birbirlerini anlamaya çalışırlar. Çözüm bulma çabası içerisine girerler. Birliktelikleri hiçbir zaman monotonluk içerisinde olmayacaktır. Aşk hayatlarında birbirlerini tatmin etmesini iyi bilirler ve bu da onlara mutluluk getirir.

Koç burcu kadını ve boğa erkeği aşk uyumu

Boğa burcu erkeği hızlı bir aşk hayatına alışık değildir ancak Koç kadını için bu durum tam tersidir. Koç burcu kadını, Boğa burcu erkeğini elde tutmak istiyorsa sabırlı bir yaklaşımda bulunmalıdır. Boğa erkeğinin ayakları yere sağlam basar, hayallerin peşinde değildir. Boğa erkeği esprili ve eğlenceli bir erkektir. Koç kadını, Boğa erkeği ile birliktelik kurarsa hiçbir zaman maddi zorluk içerisinde olmayacaktır.

Koç burcu kadını ve ikizler erkeği aşk uyumu

İkizler burcu erkeğinde çocuksu bir ruh hakimdir. Kimi zaman yaptıkları, Koç burcu kadınına sıkıcı gelecektir. Ancak İkizler erkeği, Koç kadınında bulunan, kendisinde bulunmayan birçok özelliğe hayran olacaktır. İkizler burcu erkeği kolay kolay elde edilemez ancak, ciddi olamayan birlikteliklere kolay kolay girebilir. Bu nedenle Koç burcu kadınının sürekli olarak dikkat etmesi gerekir.

Koç burcu kadını ve yengeç erkeği aşk uyumu

Yengeç burcu erkeği oldukça huzursuz bir yapıya sahiptir ve bu durum Koç burcu kadını için çekilmez bir durumdur. Zaten Koç kadını, Yengeç erkeğinin içinde neler yaşadığını anlaması uzunca zaman alacaktır. Yengeç erkeğinin kendine olan güveni oldukça azdır ve geçinilmesi zor bir erkektir. Koç kadını, Yengeç erkeğinin özgüvenini yükseltmesi konusunda yardımcı olursa orta düzeyde bir birliktelik kurabilir.

Koç burcu kadını ve aslan erkeği aşk uyumu

Koç kadını ve Aslan erkeği arasında gerçekten uyumlu bir beraberlik kurulabilir. İkisi de birbirine gerçekten çok benzer. Aslan erkeği, Koç burcu kadınına gerçekten kadınlığını hissettirecek bir erkektir. Uzun ve mutluluk içerisinde sürecek bir birliktelik olacaktır. Koç kadını, Aslan erkeğini pek eleştirmediği sürece hiç bir zaman sorun çıkmayacaktır.

Koç burcu kadını ve başak erkeği aşk uyumu

Koç burcu kadın bu birliktelikle yöneten taraf olursa iyi bir beraberlik çıkma olasılığı vardır. Başak erkeği alışkanlıklara sadık bir erkektir ve bunu kolay kolay değiştirmez. Kimi zaman bu ikilinin anlayışlarında farklılık olacaktır. İkili birbirinin tam zıttı bir görüşe sahip olabilir. Koç kadını kendisinde gizli bir taraf bırakmamalıdır, aksi halde Başak burcu erkeği aşık dahi olmayacaktır.

Koç burcu kadını ve terazi erkeği aşk uyumu

Terazi erkeği sosyal çevrede sevilen bir erkektir. Bu nedenle Koç kadını kimi zaman Terazi erkeğini kıskançlıkları ile boğabilir. Ancak Terazi erkeği her zaman Koç kadınını el üstünde tutacaktır. Kimi zamanda zorluk çıkarabilir. Koç kadını baskıcı bir yapıya bürünürse, Terazi erkeği bunu anlamayacaktır, gereksiz bulacaktır. Sonuç olarak iyi bir beraberlik olabilir.

Koç burcu kadını ve akrep erkeği aşk uyumu

Hem Koç kadını hem de Akrep erkeği oldukça hareketli bir yapıya sahiptir ve bu durum ilişkilerinin gerçekten eğlenceli geçmesi açısından önemli bir yere sahiptir. Akrep erkeği fiziksel ilişkilerinde fantezilere önem verir ve bu durum Koç kadınını çok mutlu eder. Ancak Koç kadını bazı hobilerini ve eğlencelerini kendi başına yapmak zorunda kalacaktır ki bu durum tartışmaları beraberinde getirebilir.

Koç burcu kadını ve yay erkeği aşk uyumu

Yay burcu erkeği sevgiyi tadamayan bir erkektir. Kimi zaman ürkek davranışlar sergiler. Koç burcu kadını, Yay burcu erkeği ile seve seve paylaşımlarda bulunabilir. Yay erkeği, Koç burcu kadını için daima istek uyandıran bir tiptir. Yay burcu erkeği, Koç burcu kadınını hiçbir zaman kırmak istemez ve her zaman duyarlı olmasını bilir. İkilinin kişilikleri birbirine uyumludur ve bu nedenle pek sıkıntı çekmeyeceklerdir.

Koç burcu kadını ve oğlak erkeği aşk uyumu

Oğlak burcu erkeği akıllı, canlı ve hırslı yapıya sahiptir. Ancak Oğlak erkeğinin özel hayatına ayırdığı zaman, Koç burcu kadını için sıkıntıların başlamasına neden olacaktır. Birlikte az vakit geçirecek olmaları, daha az paylaşımda bulunacakları anlamına gelir. Aşık oldukları zaman sınır tanımaz bir yapıya sahip olacaklardır ancak bu ikilinin ilişkisi için yeterli olmayacaktır.

Koç burcu kadını ve kova erkeği aşk uyumu

Kova burcu erkeği, Koç burcu kadınına ilk görüşte vurulmuş ise muhtemelen onu elde etmek içi her şeyini ortaya koymuştur. Duygularını açık bir şekilde ifade eder. Neler hissettiğini asla saklamaz. Kova burcu erkeği aşık olmak ister ancak fazla duygusal değildir. Duygusal olmayı değil, fiziksel ilişkilerde yoğun olmayı tercih eder. Koç burcu kadını ile Kova burcu erkeği arasında uzun süreli birliktelik kurulabilir.

Koç burcu kadını ve balık erkeği aşk uyumu

Koç burcu kadını gerçek olanlar ile ilgilenmeyi tercih eder. Balık erkeği ise biraz hayal dünyasında yaşar. Balık erkeği romantik ve farklı görüşleri savunan bir erkektir. Koç burcu kadını, Balık burcu erkeği ile arasındaki birlikteliğin uzun süreli olmasını istiyor ise Balık erkeğinin biraz daha fazla gerçek dünya ile ilgilenmesini sağlamalıdır.

Koç burcu kadını burç uyumu. Koç burcu kadının diğer burçlarla uyumu, aşk ve burç uyumları.