Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Koç burcu kadını fiziksel olarak oldukça çekici özelliklere sahiptir. Genel olarak ne uzun ne de kısa boyludur. Zayıf ve ince bir bedene sahiptir. Kıvırcık, parlak ve güneşte kızıla dönen saçlara sahiptirler. Çekici ve sağlıklı bir tene sahiptirler. Oldukça güzeldir ve herkes tarafından dikkat çekici bir yanı vardır.

Koç burcu kadını tıpkı erkeği gibi güçlü kollara sahiptir. Geniş omuzlar, Koç burcu kadınında da dikkat çeker. Öne eğik bir şekilde yürürler. Ağızları oldukça küçük, çeneleri ise genel olarak çıkıktır. Giyim konusunda her zaman modayı takip eder. Marka giyinmek isterler. Kıyafet için gereğinden fazla para harcayabilirler. Son olarak, fiziksel açıdan da herkesi etkilemeyi başarabilirler.

Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Koç Burcu Kadını: Koç burcu kadını oldukça akıllı bir kişiliğe sahiptir. Entelektüel ve son derece kültürlüdür. Dışadönük bir yapıdadır. Her zaman neşelidir. Eğlencelidir. Hayatının her alanında başarılı olmak isteyen bir kadındır. Arkadaşlarına özellikle önem verir, arkadaş canlısıdır.

Koç Burcu Kadını

Koç burcu kadınları her zaman, herkes tarafından beğenilmek ister. Bu konudan da oldukça zevk alır. Herkes tarafından beğenilen ve aranılan bir kadın olmasına rağmen, kendilerine olan güvenleri çokta üst düzey değildir. Her zaman eksik bir yanlarının olduğu düşüncesindedir. Genel olarak kendinin ilgilendiği alanların peşindedir.

Koç burcu kadınlarının sosyal olarak hayatları oldukça yoğun geçer. Her zaman güzel ve kalabalık bir ortama sahiptir. Arkadaşları ile iyi vakit geçirmekten keyif alır. Arkadaşlarının onlar için önemli olduğunu söylemiştik. Bu nedenle değer verdiği kişilerin asla ama asla özel günlerini unutmaz ve yanlarında olmaya çalışır.

Koç burcu kadını bir konuda kendisinin fikrinin alınmasından büyük zevk alır. Özellikle insanlara yardım etmekten hoşlanır. Koç kadını eveleyip, gevelemekten hoşlanmaz. Düşüncesi ne ise, olduğu gibi karşısındaki insana aktarır. Bu kadının biraz asi olduğunu söylemek mümkündür.

Koç burcu kadını biraz şüpheci davranır. Karşısındaki insana hemen güvenmez. Sürekli sorgulayıcı olabilir. Kimi zaman sadece kendisini düşünen bir bencil olabilir. Dünyayı sadece durdukları yerden değerlendirebilir.

Koç burcu kadını tam anlamıyla tuttuğunu kopartır. Bir şeyi istiyor veya arzuluyorsa mutlaka elde eder. Koç burcu kadınının belki de en olumsuz özelliği lükse aşırı derece düşkün olmasıdır. Kazandıkları her parayı da neredeyse bunun için harcar. Bu nedenle para konusunda tutarsız olduğunu söylemekte mümkündür.

Koç Burcu Kadını son derece hareketlidir. Enerjisi her zaman üst düzeydedir. Konuşmayı, sohbet etmeyi sever. Atılgan ve girişimcidir. Espri yetenekleri gelişmiştir. Çevrelerinde cazibesi ve çekiciliği ile dikkat çekmeyi başarır.

Koç burcu kadını duygusal olarak da hassas bir yapıya sahiptir. Bu konuda kolayca kırılabilir. Ev hayatına fazla olmasa da düşkündür. Hemen her konuda her şeyin iyisi, güzeli olsun ister. Mükemmeliyetçidir. Sempatik ve eğlenceli yapısı ile herkes tarafından sevilir. Ancak bazı Koç burcu kadını içten içe huzursuzluk çekebilir.

Koç Burcu Kadını Aşk

Koç Burcu Kadını Aşk

Koç burcu kadını birlikteliğinde oldukça kıskançtır. Sevdiği kişiyi her şeyden, herkesten kıskanabilir. Birlikte olduğu kişiyi asla ama asla kimseyle paylaşamaz. Aslında özgürlüğüne düşkündür, bu nedenle bir erkeğe ancak hayatındaki son kişi olacağını düşündüğünde bağlılık gösterir.

Koç burcu kadını aşk hayatında değişken bir yapıya sahiptir. Bir anda aşık olduğunu düşünür ve bir anda terk edebilir. Bir erken için özgürlüğünden vazgeçmesi oldukça zordur. Bu çok az erkek için geçerlidir. Koç kadını aşık olduğu zaman o kişi için her şeyi yapmaya hazırdır.

Koç burcu kadınının olumlu özellikleri

Koç burcu kadınının olumlu özellikleri arasında; dürüst olması en dikkat çekici özelliğidir. Yalan söylemekten pek hoşlanmaz, zorunda kalmadıkça. Kendilerine olan güveni üst düzeydedir. Atılgan ve girişimcidir. Her zaman en önde olmak ister. Enerjileri daima üst seviyededir.

Koç burcu kadınının olumsuz özellikleri

Koç Burcu Kadınının olumsuz özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı aşırı tepkisel olmasıdır. Sabretmeyi bilmez, aceleci davranır. Kolayca kızıp, sinirlenebilir. Dik kafalıdır ve bildiğini okur. Kimi zaman kavgacı olabilir ve insanlarla alay edebilir. İnatçı ve kimi zaman bencil davranışlar sergileyebilir.

Nasıl erkeklerden hoşlanır?

Koç Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Koç burcu kadını uysal, dik kafalı olmayan erkeklerden hoşlanır. Yumuşak ve aşırı ilgili olacak erkekler dikkatlerini çeker. Bir erkeğin yanında kendisini rahat hissediyor ve özgürce davranıyorsa o kişiden hoşlanabilir. Kısıtlayıcı ve maço davranışları olan erkeklerden asla hoşlanmazlar. İsteklerine karşı gelmeyecek erkeklerden hoşlanır. Ayrıca bakımlı ve düzgün konuşan erkekler ilgilerini çeker.

Nasıl etkilenir?

Koç Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

Koç burcu kadınını etkilemek isteyen bir erkek öncelikle kibar ve uysal davranışlar sergilemelidir. Neşeli olmalı ve enerjik olmalı. Gizli bir yönünün olmaması gerekir. Sözlerinde saklılık ve gizlilik olmaması gerekir. Açık sözlü olup beğenip, beğenmedikleri söylenmeli. Eleştirmekten kaçının. Ondan daha bilgili olduğunuzu göstermeyin veya söylemeyin.

Nelerden hoşlanır?

Koç burcu kadını entelektüel bir yapıya sahiptir. Bu nedenle gezmekten ve arkadaşları ile dolaşmaktan keyif alır. Özellikle alışveriş yapmaktan aşırı derecede hoşlanır. Enerji dolu olmalarından dolayı spor yapmaktan da hoşlanırlar.

Hediye seçimi

Koç burcu kadınına hediye almak istiyorsanız biraz kesenin ağzını açmanız gerekir. Pahalı hediyeler almaktan hoşlanır. Saçları için güzel aksesuarlar, şapka, makyaj ürünleri ve heyecanlı filmler alabilirsiniz. Biraz daha pahalıya kaçmak istiyorsanız jimnastik aletleri veya koşu bandı alabilirsiniz. Elmas'dan aşırı derecede hoşlanır. Kıyafet ya da benzeri bir şey alacaksanız, kırmızı veya pembe tonlarını seçmeye özen gösterin.

Koç burcu Kadını. Koç burcu kadınının fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl erkeklerden hoşlanır, nelerden etkilenir.