Koç Burcu Erkeği Burç Uyumu

Koç burcu erkeği ve koç kadını aşk uyumu

Koç burcu erkeği ve Koç burcu kadını daima yöneten taraf olmak ister. Hem erkeği hem de kadını lider özelliklere sahiptir. Koç erkeği biraz daha katıdır, bu nedenle Koç kadını ona uymak zorundadır. Aksi halde ilişki yürümez. Diğer özelliklerin birbirine uymasından olayı pek sorun yaşamazlar. Ancak en önemlisi, bu ilişkiyi kimin yöneteceğidir.

Koç burcu erkeği ve boğa kadını aşk uyumu

Boğa burcu kadını kendisine basit gelen fikirlerden pek hoşlanmaz. Bu tarz fikirlere de pek tepki vermez. Koç erkeği ise canlılık arayışı içerisindedir ve bu isteğinin kimi zaman Boğa burcu kadınında eksik olduğunu fark eder. Boğa burcu kadınının sakin bir yapıya sahip olması, Koç burcu erkeğine sıkıcı gelecektir. Ancak Koç burcu erkeği, Boğa kadınına karşı doğru davranışlarda bulunursa, Boğa kadını kendisini fazlasıyla şaşırtacaktır. Yine de aşk açısından zor uyum sağlanır.

Koç burcu erkeği ve ikizler kadını aşk uyumu

Koç erkeği ve İkizler burcu kadını arasında çok fazla ortak nokta vardır. Koç erkeğini aradığı hareketlilik, İkizler kadınında fazlasıyla vardır. Entelektüel bir yapıya sahip olması, Koç erkeğinin fazlasıyla memnun eder. Ancak İkizlerin fazla konuşkan yapısı kimi zaman Koç erkeğini yorabilir, ancak genel olarak uyumlu bir ilişki olacaktır.

Koç burcu erkeği ve yengeç kadını aşk uyumu

Bu ikili birbirlerinin görüşlerine saygı gösterdiği sürece uyumlu bir birliktelik kurulabilir. Yengeç burcu kadını biraz utangaç bir yapıya sahiptir, bu nedenle Koç erkeğinin biraz sabırlı olması gerekir. Koç, Yengeç kadınına biraz fazla sorumluluk yüklerse sıkıntılar ortaya çıkmaya başlar. Yengeç kadını, Koç erkeğine daima güven verecektir.

Koç burcu erkeği ve aslan kadını aşk uyumu

Koç erkeği, Aslan kadınının güçlü olan kişiliği karşısında kendisini isteyerek geri çekecektir. Ortaya çıkabilecek sorunların temelini kolayca bulabilir ve ortadan kaldırabilirler. Aslan kadınının yeniliği seven yapısı, Koç erkeğine daima uygun gelir. Yine de Aslan kadını ile Koç erkeğinin birlikteliği fırtınalar ile dolu olabilir.

Koç burcu erkeği ve başak kadını aşk uyumu

Başak kadını entelektüel kişilik bakımından Koç erkeğinden biraz daha ileridedir. Koç erkeği, Başak kadınını anlamakta biraz zorluk çekecektir, çünkü Başak kadını buna izin vermeyecektir. Koç erkeği, Başak kadınına sabrettiği sürece, hem de her konuda. İşte o zaman uyumlu bir birliktelik kurulabilir. Ancak bu uyum fazla uzun sürmeyecektir.

Koç burcu erkeği ve terazi kadını aşk uyumu

Koç erkeğinin ve Terazi kadınını zevkleri, hayata bakış açıları ve görüşleri hemen hemen aynıdır. Terazi kadını duygusal yapısı ile Koç erkeğine uyum sağlamasını ve başa çıkmasını iyi bilir. Terazi kadınının duygusal yapısı, Koç erkeğine kimi zaman sıkıcı gelecektir. Ancak Koç erkeği, Terazinin bu yapısını göz ardı etmez ve sorun olarak görmezse uyumlu birliktelik kurulabilir

Koç burcu erkeği ve akrep kadını aşk uyumu

Akrep kadını her anlamda kendisine benzeyen birisini aramaktadır. Oldukça hareketli ve enerjik bir yapıya sahiptir. Birlikte olduğu kişiden fazla bir şey beklemez, onu olduğu gibi sever. Yine de bu her şeyi kabul etmesini bilen kadın ile geçinmek oldukça zordur. Bu nedenle birbirlerine uyum sağlamaları ve geçinmeleri oldukça zor olacaktır. Akrep kadınının bazı davranışları, Koç erkeğinin sinirini bozabilir.

Koç burcu erkeği ve yay kadını aşk uyumu

Yay burcu kadını hayatının her alanında bağımsızlık arayışında olan, mutlu ve pozitif düşünce yapısına sahip insanlardır. Ancak partneri tarafından kısıtlı bir şekilde yönetilmeye de hayır demez. Kimi zaman gerekli gördüğü takdirde yöneten taraf olmak isteyecektir. Yay kadını, Koç erkeğinin ufak tefek sorunlarına karşı anlayışlı olmasını iyi bilir.

Koç burcu erkeği ve oğlak kadını aşk uyumu

Oğlak burcu kadını iş hayatlarına düşkünlükleri ile özel hayata fazla önem vermez. Bu davranışları Koç erkeğinin iş anlamında daha başarılı olmasını sağlayabilir, çünkü Oğlak burcu kadını, Koç erkeğini fazlasıyla teşvik edecektir. Oğlak Kadını mantıklı davranışı ile duygularının yok olması izin vermez. Hem uyumlu hem de uyumsuzluk içerisinde bir birliktelik olabilir.

Koç burcu erkeği ve kova kadını aşk uyumu

Kova burcu kadını, Koç erkeğinin yapması gereken ve üstlenmesi gereken her sorumluluğu hatırlatmasını bilir. Koç erkeği, Kova kadınının gözünde ilgi kaybetmek istemiyorsa gizemli olmasını bilmelidir. Her şeyini açık bir şekilde aktarırsa, Kova kadının kendisinden uzaklaşmasına neden olabilir. Bunlara dikkat edildiği sürece ikilinin uyumlu bir birliktelik yaşaması olasıdır.

Koç burcu erkeği ve balık kadını aşk uyumu

Balık kadını içedönük bir yapıya sahiptir. Fazla hareketli değildir ve bu Koç erkeği için oldukça sıkıcı gelebilir. Cazibeli yapısı ile Koç erkeğine istediklerini yaptırabilir. Balık kadınının evcimen yapısı bu ilişkide kimi zaman monotonluk yüzünden tartışmalar yaşanmasına neden olabilir.

Koç burcu erkeği burç uyumu. Koç burcu erkeğinin diğer burçlarla uyumu, aşk ve burç uyumları.