Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Koç burcu erkeği fiziksel olarak çekici bir görünüme sahiptir. Özellikle yüz hatlarının gerçekten dikkat çekici olduğunu söylemek gerekir. Gözleri genel olarak küçüktür ve burunları ince ve uzundur. Ağızları belirgin fakat genellikle küçüktür. Çene yapıları ise çıkık, saçları ise parlaktır ve güneş vurduğu zaman kızılımsı bir renge dönüşür.

Yürüyüşleri öne doğru eğik bir şekildedir ve bu nedenle ileriki yaşlarda sırt problemi yaşayabilirler. Koç burcu erkeği kaslı bir vücuda sahiptir. Çok uzun boylu oldukları söylenemez. Her zaman şık giyinir ve kıyafet dolabının geniş olduğunu söylemek mantıklı olacaktır. Takım elbise giymeyi severler. Marka kıyafet giymekten ise asla ama asla vazgeçmezler.

Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Koç Burcu Erkeği: Koç burcu erkeği genel özellikleri bakımından en dikkat çekici burç olarak öne çıkar. Kendilerine olan güvenleri her zaman üst düzeydedir. Her konuda başarılı olacağını, en iyisinin olduğunu ve özel olduğunu düşünür. Enerjili yapıları ile dikkat çekerler. Yerinde duramayan, sürekli hareket halinde ve kıpır kıpır oldukları her halinden belli olur.

Koç Burcu Erkeği

Koç burcu erkeği otoriteden hoşlanır ve her alanda otorite sahibi olmak ister. Bunu yapmaktan çok fazla keyif alırlar. Dik başlı olmalarından dolayı, onlara bir konuda ikna etmek ya da caydırmak oldukça zordur. Bir konuda hata yapsa da asla bunu kabul etmez ve söz edilmesinden hoşlanmaz. Dikkat çekecek derecede bencil davranışlar sergilerler.

Koç erkeği inanılmaz derecede meraklıdır. Her konuda bilgi sahibi olmak ve araştırmak ister. Merak konusunda anlaşılmaz derecede açlık hissederler. Aşırı derecede heyecanlı olan Koç burcu erkeği, heyecanlı yapısını ancak iki veya daha fazla konu ile ilgilenirse dizginleyebilir. Aksi halde heyecanlı yapısını dengelemekte zorlanır.

Koç burcu erkeği denildiğinde öncelikle şunu unutmamak gerekir; Koç burcu erkeği özgürlüğüne aşırı derecede düşkündür. Özgürlüğünün kısıtlanmasından ve kısıtlayandan aşırı derecede nefret edebilir. Dilediği gibi yaşamak ve hareket etmek ister. Bir konuda onu kısıtlamak yapılacak en son şey olmalıdır. Koç burcu erkeği yöneten taraf olmalıdır. Bunun nedeni ise lider olarak bu dünyaya gelmeleridir.

Koç burcu erkeği oldukça yardımsever bir kişiliğe sahiptir. Tanısa da, tanımasa da ihtiyacı olan herkese yardımcı olmaya çalışır. Cömert olmalarından dolayı, yapacakları yardımın sınırı asla olmayacaktır. Karşısındaki insanların sorumluluklarını paylaşabilecek veya üstlenebilecek bir kişiliğe sahiptir. Özellikle dostları, Koç burcu erkeği için her şeyden önce gelir, onlara çok fazla değer verir ve dikkatle seçer.

Özgür ruhlu olan Koç burcu erkeği hayatının her alanında olduğu gibi iş hayatında ve maddi anlamda özgürlüğünü elinde tutmak ister. Hâl böyle olunca çoğu Koç burcu erkeği kendi işini kurmak ister. Genellikle emir altında olmaktan hoşlanmayan yapıları vardır ve bu nedenle iş hayatında kendi işini kuramayan Koç burcu erkekleri de yönetici ya da müdür olmak ister. Emir almaktan, hayatlarının her alanında nefret ederler.

Koç burcu erkeğinin hayattan aşırı derecede zevk aldığını ve bu şekilde yaşadığını belirtmek gerekir. Zorluklar yaşasa da her zaman hayatın iyi yönünü görmeye çalışır. Keyfine aşırı derecede düşkündür. Keyifli bir hayat sürmek içinde aşırı derecede para harcamaya yatkındır. Bu konuda elleri son derece açıktır. Zaten son derece cömert bir kişiliğe sahiptir.

Koç Burcu Erkeği kırılmaktan ve incinmekten hoşlanmaz. Kırıldığında oldukça sert tavırlar takındığını söylemekte fayda var. Karşısındaki kişi kim olursa olsun sözünü esirgemez ve içinden ne geliyorsa öyle konuşur. Bu nedenle kırıcı olabilirler. Eleştiride bulunursa, bunu sert bir dille yaparlar.

Koç burcu erkeği ev hayatına değer verse de genel olarak daha sosyal bir hayat sürer. Aslında bu durum onların aşırı derecede hareketli olmalarından kaynaklanır. Asla yerinde duramazlar. Ancak ev hayatı kendisine huzur ve mutluluk verir. Kafa dinlemek istediğinde ya da kendisini toplamak istediğinde evinde uzunca vakit geçirebilir. Tabii sorunlar ev hayatından kaynaklanmıyorsa.

Koç Burcu Erkeği Aşk

Koç Burcu Erkeği Aşk

Koç burcu erkeği aşk hayatında oldukça çekici bir kişilik içerisinde olacaktır. Sürekli aktif ve coşkulu bir karaktere sahiptir. Ancak Koç burcu erkeği ile birlikte olan kadın her zaman için yanında geri dönüş bileti bulundurmalıdır. Bunun nedeni ise Koç erkeğinin aşk hayatında bir anda ilgisini kaybetmesidir. Koç burcu erkeği aşk hayatında özgürlüğünden kolay kolay vazgeçmez.

Koç burcu erkeği aşık olduğunda, tüm inancı ile güvendiğinde ve birlikte olduğu kişiyi hayatının bir parçası olarak gördüğünde tam olarak sadık kalır. Hayatının sonuna kadar birlikte olduğu kişiye sadık kalır. Ancak sevmiyor, inanmıyor ve bir parçası olarak görmüyorsa ilişkisi uzun sürmez ve aldatıcı olabilir. Sevdiği zaman kıskanç olacaktır, ancak fazla kıskanıp sevdiğini bunaltmaz.

Koç burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Koç burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; belki de en önemli özelliği yönetici ruhlu olmasıdır. Cesurdur, atılgan bir yapıya sahiptir ve bu nedenle hiçbir şeyden çekinmez. Oldukça hırslı bir yapıya sahiptir ve enerjileri daima üst düzeydedir. Kararlıdır, aldıkları kararlardan kolay kolay dönmezler. Son derece coşkulu, girişken ve tutkulu bir erkektir. Tüm bunlar Koç burcu erkeğinin olumlu özellikleri olarak dikkat çeker.

Koç burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

Koç burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı aşırı derecede inatçı bir yapıya sahip olmasıdır. Her zaman, her şeyi merak eder ve öğrenmek ister. Sadece kendini düşünen bir yapıya sahip olması bir diğer olumsuz özelliği olarak göze çarpar. Zaman zaman tembellik yapabilir ve açgözlü olabilir. Kolayca sinirlenir ve sabırsızdır. İnsanlarla alay etmesi ve kimi zaman ciddi olmaması olumsuz özellikleri arasında bulunur.

Burçlarla uyumu

Koç burcu erkeği uyumlu bir ilişki arıyorsa Aslan burcu kadınını tercih etmelidir. Uzun süre birlikte olabilirler. Birlikte geleceğe dair planlar yapıp, uygulayabilirler. Yay burcu kadınıyla macera dolu birliktelik kurabilir. Yay burcu değişken yapısıyla, Koç burcu erkeğine ayak uydurabilir. Terazi burcu kadınıyla, uyumlu bir şekilde fiziksel ilişki hayatına sahip olabilir.

Nasıl kadınlardan hoşlanır?

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Koç burcu erkeği kendisini önemseyen ve dediklerini dikkate alan kadınlardan hoşlanır. Her zaman yanında olmak isteyen bir kadına dayanamayacağını bilmelisiniz. Her zaman kendisine ilgi gösteren ve sözlerinin arkasında duran kadınlardan hoşlanır. Uyumlu ve güzel kadınlardan hoşlanır. Karşındaki kadın samimi, cesur ve net bir kişiliğe sahipse, Koç burcu erkeğinin ondan hoşlanmaması imkansız demektir.

Nasıl etkilenir?

Koç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Koç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız duygusallıktan uzak, biraz daha mantıklı davranmalısınız. Mantıklı olmalı ancak ılımlı yaklaşımlarda bulunmalısınız. Sinirli ve asabi kadınlar onu etkilemeyi başaramaz. Yine de zaman zaman ufak çıkışlardan hoşlanır. Koç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız sürekli merak uyandıran bir yanınız olmalı. Tam anlamıyla bir kitap gibi olun ancak tamamınızın okunmasına izin vermeyin. Koç burcu erkeğini etkilemeyi başarsanız bile unutmamanız gereken bir şey var, o da sürekli olarak ilgisini çekmek oldukça zordur.

Nelerden hoşlanır?

Koç burcu erkeği daima lider olmaktan, ön planda olmaktan hoşlanır. Özgürlük düşkünüdür ve sonuna kadar bunu hissetmekten, rahat hareket etmekten ve istediği gibi davranmaktan hoşlanır. Spor yapmayı sever, eğlence hayatından hoşlanır ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten zevk alır.

Hediye seçimi

Koç burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ona bir maç bileti hediye edebilirsiniz. Çünkü Koç burcu erkeği rekabetten çok hoşlanır. Ancak çok paranız var ve Koç erkeği için her şeyi yapabilecek biriyseniz ona bir motor alabilirsiniz. Koç burcu erkeğine mangal seti de hediye edebilirsiniz. Deri evrak çantası, güzel bir hesap makinası, ofisi için bir takım aksesuarlar ve kovboy çizmesi alabilirsiniz. Kovboy çizmesi çok hoşuna gidecektir çünkü Koç burcu erkeği cesur, güçlü ve dayanıklı bir erkektir.

Koç burcu erkeği. Koç burcu erkeğinin fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl kadınlardan hoşlanır, nelerden etkilenir.