Koç Burcu » Günlük Fal - 1 Ağustos 2014 Cuma

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Koç Burcu

Bugün evlilik ve ilişkiler konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizle ilgili sorumluluklarınız öne çıkıyor. Yorum ve açıklamalarınıza beklemediğiniz sert tepkiler alabilirsiniz. Anlayış göstermeniz gerekecek. Gün içinde anlaşmalar ve mahkemelerle ilgili gelişmeler olabilir. Özellikle yaşlı erkeklerle zıtlaşma içine girmemeye çalışın.

Koç Burcu Günlük Burç Sabah gazetesi Yorumu

Bugün müdahaleci yönlerinizi kullanmalı ve yanlış giden işlerinizi hızlı bir şekilde düzeltmelisiniz. Çalışma hayatınızda baskıya gelemiyor, özgürlüğünüzü kısıtlayacak, hareketlere tahammül edemiyorsunuz. Sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Oldukça sinirli bir yapınız var. Yüz hatlarınız sizi ele veriyor.

Koç Burcu Günlük Burç Hürriyet Gazetesi Yorumu

Edineceğiniz bilgilerin ilk elden olmasına önem vermelisiniz. Diğerlerinin size anlattıklarına güvenmeniz durumunda yanlış bilgilendirilebilirsiniz. Bir iş değişikliği ya da terfi umduğunuz şekilde gelişim göstermeyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere haddini bildirmemek ya da kendileri veya ilgisiz fikirleriyle ilgili düşüncelerinizi beyan etmemek için kendinizi zor tutabileceğiniz bir gün. Birkaç gün sonra, hala fikirleriniz değişmediyse planlarınızı, ilişkilerinizi veya mevcut durumunuzu sarsmak pahasına da olsa konuşabilirsiniz. Ancak, zor durumda kalmak istemiyorsanız, lütfen bugün ve yarın değil! Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu Günlük Burç Vatan Gazetesi Yorumu

Ailevi konularda daha kalıcı çözümlere ulaşmak için belki de bazı dinamiklerin, ikili ilişki yapısının kökten değişmesi gerekiyordur. Bugün bu tip konuları karşılıklı anlayış içinde çözme şansınız her zamankinden fazla olacak.

Koç Burcu Günlük Burç Takvim Gazetesi Yorumu

DAHA önce yarım bıraktığınız işler varsa, bugün normal işlerinize ek olarak karşınıza çıkabilir. Hayli yorucu bir gün yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Burç Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç burcu günlük burç ve koç burcu günlük burç yorumları.