Koç Burcu » Günlük Fal - 25 Temmuz 2014 Cuma

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Koç Burcu

Bugün koruma ve güven duyguları kararlarınızda etkili olabilir. Aile ve ülkeye dair konularda hassas davranacaksınız. Ev ve aileye dönük işlerinize öncelik verebilirsiniz. Evdeki rahatınızı arttıracak bazı harcamalarda bulunmanız mümkün gözüküyor. Dinlenmek ve biraz yalnız kalmak arzusunda olabilir, telefonunuzu açmayabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Burç Sabah gazetesi Yorumu

Ailevi konuların ön planda olduğu bir gün içindesiniz. Duygusal gerçekler sizin için önemli. Aile bir yerlerle yapacağınız duygusal konuşmaların alt yapısında, geçmişe ait özlemlerinizi saklı. Evle ilgili değişim yaşamak istiyorsunuz. Aynı anda birçok proje yama fikrini herkese kabul etmeyebilir.. İletişim konularınız gündemde.

Koç Burcu Günlük Burç Hürriyet Gazetesi Yorumu

Diğerlerinin söylediklerine veya yaptıklarına aşırı tepki gösterebilirsiniz. Size fırsat oluşturacağını düşündüğünüz yönde ilerlemelisiniz. Bazı kapılar kapanmadan diğerlerini açmak zor olacaktır. Ancak, açılmayı bekleyen çok kapı var önünüzde! Hatta, belki de talihinizin döndüğü günlerdesiniz! Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu Günlük Burç Vatan Gazetesi Yorumu

Ev için ya da aileden birileri için normalde yapmayı planlamadığınız bazı fedakarlıklar talep edilebilir sizden bugünlerde. İçinde bulunduğunuz durum aile içi ilişkileri yumuşatacak ve yakınlaşma sağlayacak cinsten.

Koç Burcu Günlük Burç Takvim Gazetesi Yorumu

BİR alışkanlığınızı bırakmaya karar verdiniz. İlk günlerdeki istikrarınızı koruyabilirseniz sağlığınızı bozan bu kötü alışkanlıktan kurtulabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Burç Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç burcu günlük burç ve koç burcu günlük burç yorumları.