Koç Burcu Mayıs 2017

Koç Burcu Mayıs 2017

Koç Burcu Mayıs 2017 İş

Sevgili Koç burcu, Mayıs 2017'nin gelmesiyle beraber iş hayatınızla ilgili önemli adımlar atacaksınız ve bunu sağlayacak olan da büyük ölçüde gezegenlerin burcunuza olan desteği. İş ve kariyer hayatınızı etkileyen gezegenler bu süreç içerisinde birlikte hareket ediyor olacak. Cesaret edemediğiniz, yapmaktan çekindiğiniz ve sizi korkutan ne kadar iş varsa bu süreç içerisinde yaklaşıma daha sıcak bakabilirsiniz.

Mayıs 2017'de yapacak olduğunuz girişimlerin sadece bu dönemi kapsayacağını düşünmemelisiniz. Parasal konularda biraz daha iyiye gidiyorsunuz. Bazılarınız elde ettiği kazanç sayesinde eksikliklerini gidecek. Ofisinizde değişikliğe yönelme ihtimaliniz var. İş değiştirmeyi düşünen Koç burcu insanları biraz daha sakin kalmalı. Önceliğiniz sahip olduğunuz mevkii korumak olmalı. Çok çalışacaksınız ve özellikle bu yaz hayal ettiğiniz tatili hak edeceksiniz.

Koç burcu, Mayıs 2017'de hem kendi geleceğinizi hem de parasal konularda ki önceliğinizi mutlaka düşünmelisiniz. Birlikte iş yaptığınız kişilerle uyum içerisinde olmanız sizin açınızdan çok daha iyi olacak. Ayın sonlarına doğru ufak tefek çelişkileriniz olacak. Başarıya ulaşmak isteyen, yükselme arzusunda olan Koç burcu insanlarının sorumluluklarını aksatmaması gerekiyor. Hem üstünüz hem de çalışma arkadaşlarınıza dengeli yaklaşın.

Koç Burcu Mayıs 2017 Aşk

Koç burcu, Mayıs 2017'de aşk hayatınızda kafanızın büyük ölçüde karışmasına neden olacak ve duygusal olarak sizi zorlayacak bir kişiyle tanışacaksınız. Bu kişi size hem çok iyi gelecek, mutlu edecek hem de sizi zaman zaman mutsuzluğa itebilecek. Aslında bunun sebebi ilk başlarda birbirinizi tam olarak tanımadan birlikteliğe bir isim koymuş olmanız. Kendinize ve karşınızdaki kişiye biraz daha şans tanıyabilirsiniz.

Eğitim hayatına devam eden ve özellikle yükseköğretimde olan Koç burcu insanlarının bu dönem içerisinde gerçekleştireceği yakınlaşmalarda biraz daha temkinli olması gerekiyor. Unutmayın, yaklaşık bir ay sonra aranıza uzun mesafeler girebilir. Sarf edeceğiniz bağlılık sözlerini boşa çıkartabilirsiniz. İş hayatınıza atılmış Koç burcu insanları, Mayıs 2017'de iş arkadaşınız ile işi bahane ederek baş başa yemeğe çıkabilirsiniz.

Koç burcu, Mayıs 2017'nin sonlarına doğru Venüs burcunuza doğru hareket ediyor. İletişim olarak biraz daha kuvvetleneceksiniz. Entelektüel kişiliğiniz daha ağır basacak. Etki altında kalmaktan çok karşınızdaki kişiyi etkilemeyi ve kontrolünüz altında bulundurmayı seviyorsanız ancak karşılaşacağınız kişi buna pek izin vermeyebilir, hazırlıklı olun. Her ne olursa olsun acele etmeyin.

Koç Burcu Mayıs 2017 Sağlık

Koç burcu, Mayıs 2017'de fiziksel ve zihinsel açıdan yorgun düşeceksiniz. Bazılarınız iç dünyalarına kapanabilir. Süregelen rahatsızlığınız konusunda da tekrardan doktorunuz ile konuşmalısınız. İş, eğitim veya özel hayatınızda meydana gelen ufak tartışmaları gözünüzde çok fazla büyütmemelisiniz. Siz öncelikle kendinizi düşünmelisiniz. Önerileri dikkate alın.

Koç Burcu Mayıs 2017. Koç Burcu Mayıs 2017 Yorumu. Koç Burcunun Mayıs ayı burç yorumları nedir? Mayıs 2017 Koç Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!