Koç Burcu Mart 2017

Koç Burcu Mart 2017

Koç Burcu Mart 2017 İş

Sevgili Koç burcu, Mart 2017'nin gelmesi aslında sizin için başlangıç anlamına gelmekte. Değişim rüzgarlarını derinden hissetmeye başlayacaksınız. Aklınızda soru işaretine dönüşmüş olan tüm olumsuzluklardan kurtulacak ve rahatlayacaksınız. Var olan potansiyelinizin açığa çıkmasıyla beraber daha hızlı adımlarla hareket edebileceksiniz. Aslında ilerlemek için potansiyelinizin açığa çıkmasına ihtiyacınız da yok. Sadece sabırsız davranıyorsunuz.

Mart 2017'nin ilk haftasında çalışmaktan uzak kalabilir ve sürekli dinlenme ve mola arayışlarına yönelebilirsiniz. Söz konusu iş hayatınız olduğunda artık duygusallığı bir kenara bırakmanın vakti geldi. Siz dikkatlerin üzerinizde olmasını arzulayan ve bunun için uğraş veren burçlar arasında yer alıyorsunuz ancak kesinlikle dikkatleri duygusal anlamda üzerinize çekmemeniz gerekmekte. Siz en iyisi işinize odaklanmaya çalışın.

Mart ayının geriye kalan dönemlerinde zaten işinize odaklanacaksınız Koç burcu. Çok yüksek beklentiler içerisine girmenizde yarar var. Kısa vadeli planlamaların hemen sonuçlanma ihtimali bu süreç içerisinde düşük ihtimal. Finansal durumunuz seyrini pek değiştirmiyor. Çözüme kavuşan ilerlemeler doğrultusunda maaşınızın üzerine ek bir gelir gelme ihtimali var. Hedeflediğiniz nokta küçük ya da büyük olsun fark etmez, ulaşmanız pek kolay olmayabilir.

Koç Burcu Mart 2017 Aşk

Koç burcu, Mart 2017 aslında sizin çok büyük beklenti ve umutlar içerisine girmenize neden olabilecek yenilikler vaat etmemekte. Aslında tüm gelişmeler var olan aşk hayatınızda veya yalnızlığınızda gündeme geliyor. Duygu ve arzularınız geride bırakmış olduğumuz Ay’a oranla çok daha düşük seviyelerde gözlenmekte. Geçen ay etkilemekte ve özellikle partneriniz üzerinde baskın olmakta pek başarılıydınız ancak bu ay sular çekiliyor.

Birlikteliği olan Koç burcu insanlarının bu süreç içerisinde çok fazla göze batmaması gerekiyor. Öyle ki, bazı hatalarınızın neredeyse geri dönüşü dahi olmayabilir. Birlikte olduğunuz kişiden anlayış bekliyorsanız, açıkçası bu ay içerisinde daha çok beklersiniz. Yapmanız gereken tek şey, sorunları ve problemleri gözünüzde çok fazla büyütmemek ve en ufak olumsuzlukları dahi kavgaya dönüştürmemek olmalı.

Yalnız olan Koç burcu insanları ise, herhangi bir yakınlaşma ve flört sürecinde değillerse istedikleri gibi at koşturabilirler. Hal ve hareketleriniz aslında çevrenizde bulunan insanları çok da fazla ilgilendirmeyecek. Herhangi bir yakınlaşma veya flört içerisindeyseniz de ağırkanlı olmaya çalışmalı ve her şeyden önce karşınızdaki kişiye güven vermelisiniz. Güveni tam olmayan birlikteliğin gidişatı da pek sağlam olmaz, bunu sizde biliyorsunuz.

Koç Burcu Mart 2017 Sağlık

Koç burcu, Mart 2017'de sağlığınız için yeni bir problem görünmemekte ancak var olan sorunlarınızın sizi biraz daha uğraştırma ihtimali de güçlü. Doktor karşısına çıkma bir yana hastane kapısından geçmek dahi içinizin sıkılmasına neden olabilir ancak söz konusu sağlık ise gerektiğinde içinizin sıkılmasına izin vereceksiniz. Kendinizi şuan olduğundan daha fazla düşünmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz.

Koç Burcu Mart 2017. Koç Burcu Mart 2017 Yorumu. Koç Burcunun Mart ayı burç yorumları nedir? Mart 2017 Koç Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!