Koç Burcu » Koç Burcu 2014 Falı

Koç Burcu 2014 Falı Genel

Koç Burcu 2014 Falı

Bu yıl büyük değişimler ve heyecan dolu dünler yaşanacak. 2014 Yılını sorunsuz atlatabilmeniz için hayatı akışına bırakmalı, yaşanacaklara ayak uydurmalısınız. Tesadüflerle dolu geçecek bu yılda, karşılaştığınız tesadüflere karşı kayıtsız kalmamalısınız. Bu tesadüfler evrenin, doğru yolda olduğunuzu söylediği gerçeğidir.

Nisan ve Mayıs ayında burcunuzda olan Merkür, iletişim yeteneklerinizi üst seviyeye çıkaracak. Yazar iseniz yeni bir esere başlayabilirsiniz. Halkla ilişkiler bölümünde ise başlayabilir, reklamcılık sektöründe çalışabilir yani genel olarak halk ile ilgili alanlarda birçok başarı fırsatınız olacak. Geçen yıllara göre daha çok seyahat edebilir, yoğun olarak iş seyahatlerine çıkabilirsiniz.

2014 Yılında aşk açısından yoğun günler yaşayacaksınız. Bu günleri Mayıs ayında yaşayacak olmanız olası bir durum, bunun nedeni ise Venüs'ün Mayıs ayında Burcunuzda olması. Bu durum çekiciliğinize çekicilik, cazibenize cazibe katacak yani en iyi döneminiz Mayıs ayı. İyi benzer bir dönem Haziran ve Temmuz ayında ortaya çıkıyor. Bu iki dönemi eğlenceli aşk ilişkileri açısından geçirmelisiniz, bağlayıcı sözler ve ciddi kararlar için iyi bir dönem olmayabilir. Yine bu tarihlerde evli Koç burcu insanlarının çocuk sahibi olanlar için zor bir dönem olabilir. Çocukları bu zamana kadar çıkmadıkları kadar sorun çıkarabilir.

Şubat ve Nisan ayında Mars üçüncü evinizden geçiyor olacak. Bu geçiş, iletişim kurma yeteneğinizi üst seviyeye çıkaracak. Aile ilişkilerini de önemli kılacak.

Jüpiter uzun süre boyunca sekizinci evinizde olacak. Bu da Akrep burcu demek. Bu geçiş, Almayı planladığınız borcu, krediyi alabilme şansınızı yükseltiyor. Size ait olmayan gelir kaynağını kullanma şansınız yüksek. Eşiniz veya sevgiliniz iş alanında yükselişe geçebilir. Zam alması olası. Dikkat etmeniz bir diğer konu ise, vergiler. Vergilerinizi zamanında ödediğinize emin olun.

Satürn, fiziksel yaşamı yönetir ve yıl boyunca beşinci eviniz olan Aslan burcunda olacak. Bu durum, eğlenmeyi amaçladığınız etkinlikler, aşk ilgili konularda ertelemeler yaşamanıza neden olabilir. Yine de bu durum yaşamakta olduğunuz bir ilişkiyi daha ileri bir seviyeye taşımaya işaret edebilir.

Değişikliği ve ani gelişmeleri simgeleyen Uranüs, yıl boyunca on ikinci evinizde yani Balık burcunda olacak. Açıları gereği daha önce yaşamış olduğunuz bazı sorunları tekrar yaşayabilir, büyük sorunlar meydana getirebilir. Fakat bu durumun duygularınız ve düşünceleriniz de temizlik yapmanızı sağlaması, olumlu olabilecek bir gelişmedir.

Yıl boyunca üç kez geri gidecek olan Merkür, olumsuzlukları meydana getiriyor. Merkür'ün geri gideceği, Mart, Temmuz, ve Kasım aylarında, önemli imzalar atmamaya, konuşmalarınızda daha dikkatli kelimeler seçmeye, daha az yolculuk yapmaya dikkat etseniz iyi olur. Hatta yolculuk yapmasanız daha iyi ancak, zorunlu yolculuklar gündeme gelebilir. Bu nedenle bazı zorluklarla karşılaşmaya hazırlıklı olmalısınız. Yeni anlaşmalar ve sözleşme imzalayacaksanız en ince ayrıntısına kadar okuduğunuza emin olmalısınız. Merkür'ün geri gittiği dönemler, daha önceki sorunları tekrar ele alma, tazelenme ve gözden geçirme açısından harika dönemlerdir.