Koç Burcu 2013

Ocak: Çekiciliğinize güvenin. Her ne kadar kendinizden emin olsanız da. Mars'ın etkisiyle yeni yılı ekstra bir güvenle karşılayacaksınız. Karışık duygular içindeki sevgilinizden veya eşinizden sizin için bir sürpriz yapmasını isteyin. İlişkinizde mantığınız yerine kalbinizi dinleyin.

Şubat: Destek isteyin. Hassas Venüs kırılgan taraflarınızı açığa çıkarıyor, bu nedenle etrafınızdaki arkadaşlarınızı kendinizden uzaklaştırmayın ve desteklerini istemekten çekinmeyin. Bir ilişki yaşadınız ve bitti. Partnerinizin de kendini toparlamasını bekleyin ve artık beraberliğinizin bittiğini söyleyin.

Mart: Kendinizi geliştirin. Bilge Pluto, sizi yanlış yönlendiren bir arkadaşınız sayesinde hayattan ders almanıza yardım edecek ve durum aleyhinize dönecek. Gerçeklerle yüzleşmek, ihmal ettiğiniz konuları geride bırakmanıza yardımcı olacak.

Nisan: Değişik şeyler okuyun. Merkür'ün yükseldiği (ayın 22'si gibi) sıralarda cinsel içerikli bir kitap alın. Öğrendiklerinizi hemen denemeyecek olsanız bile, etrafınıza saçtığınız enerji çevrenizdeki erkek veya kadınları size doğru çekecek.

Mayıs: Elde etmek için savaşın. Ay ortası gibi, önemli bir proje için sevmediğiniz bir iş arkadaşınızla rekabet etmek zorunda kalacaksınız. Her zaman eşitlikçi olmaya çalışan siz, Mars'ın da etkisiyle, bu savaşı kazanmak için pençelerinizi göstereceksiniz.

Haziran: Ateşi hissedin. Ayın 25'inden sonra Ay'ın etkisiyle ihtiyacınız olan hırsa kavuşacak ve önünüzdeki tüm kapalı yolları açabileceksiniz. Hedefiniz ne olursa olsun bu8na ulaşmak sizin için hiç zor olmayacak.

Temmuz: Havai fişekleri hazırlayın. Mars'ın ateşi ve duygusal halinizle dayanılmaz bir çekiciliğe sahip olacaksınız. Sevgilinizle ay boyunca akıl almaz hoş vakit geçirecek ve mutluluğun tadını çıkaracaksınız. İçinizden taşan enerjiyi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

Ağustos: Kendinize odaklanın. Yeni açılan yerleri keşfetmeyi seven biri olarak ayın 13'üne doğru, Venüs'ün de etkisiyle, yeni bir mekanda yakışıklı veya güzel insanlarla tanışabilir, yakınlaşabilirsiniz. Yeteneklerinizle onu tam hedeften vurabilirsiniz.

Eylül: Geri çekilin. Lüks harcamalara bayılsanız da, bu ay hesapsız para harcayabileceğiniz bir zaman değil. Şimdiden kredi kartlarınızın limitlerini zorlamaya başlarsanız yıl sonuna doğru beş parasız kalırsınız. Sabırlı davranın ve harcamalarınızı erteleyin.

Ekim: Romantizmi keşfedin. Ayın başında, mumları yakın ve ikinizi de başka dünyalara uçuracak yenilenme seanslarına başlayın. El ele tutuşmak, huzur içinde çene çalmak gibi aktiviteler sayesinde ilişkinizin boyutları değişecek.

Kasım: Tutkulu olun. Sevgilinize baştan çıkarıcı notlar gönderin ya da aranızda yaramaz bir oyun başlatın. Ayın sonlarına doğru yaratıcı Neptün'ün etkisiyle şehvet dolu bir hayal gücüne sahip olacaksınız.

Aralık: Baskın olun. Karizmatik Venüs cazibenizi bir kalp kırıcıya dönüştürüyor ve bu yüzden erkeklerin ve kadınların sizin yanınıza yaklaşmaları oldukça zor görünüyor. Soğuk bir buz dağı gibi durup birinin size ilgi göstermesini beklemektense, beğendiğiniz biriyle cesurca flört etmeyi deneyin.

Koç burcu 2013. Koç burcu 2013 falı. Koç burcu 2013 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!